ادل بعد از پنج سال به روی صحنه رفت

ادل

عاشق اینم که اینجا باشم

با معیارهای دنیای موسیقی، ادل «ستاره» است و با در نظر گرفتن شیوه زندگی ستاره‌ها، خواننده‌ای کم حاشیه به ‌شمار می‌آید. اکنون پنج سال از زمانی می‌گذرد که این هنرمند بریتانیایی به دلیل آسیب دیدن تارهای صوتی‌اش، دو اجرای خود را در استادیوم ومبلی لغو کرد و از انظار عمومی کنار رفت. این نخستین کنسرت عمومی او از آن زمان به بعد بود.

وقتی ۶۵ هزار نفر با ترانه مشهور «یکی مثل تو» هم‌خوانی می‌کردند، با چشمانی اشک‌بار خطاب به حاضران گفت: «صدایتان خیلی دوست‌داشتنی به گوش می‌رسد.»

به نظر می‌رسد که زندگی شخصی خواننده «قلب‌های شکسته» و صاحب چندین ترانه به‌یادماندنی از غمگین‌ترین ترانه‌های قرن بیست و یکم، در سال‌های اخیر آرام‌تر شده است.

سلیس نیوز

ادل که لباس مخمل سیاه خیره‌کننده‌ای به تن داشت، پیش از خواندن اولین ترانه خود به‌وضوح غرق احساسات شده بود و به هواداران خود گفت: «خدای من… به خانه برگشته‌ام. دوباره در مقابل جمعیت قرار گرفتن خیلی عجیب است. من قبل از هر برنامه خیلی عصبی می‌شوم، اما عاشق اینم که اینجا باشم.»

نویسنده گاردین درباره نگرانی طرفداران ادل از آمریکایی شدن او نوشت: «شاید تصور کنید که ممکن است پنج سال زندگی در لس‌آنجلس و غرق شدن در زرق‌وبرق هالیوود او را تا حدودی تغییر داده باشد. در آغاز کنسرت همه‌چیز طلایی به نظر می‌رسید و موها و جواهرات او با دکور صحنه و نور خورشید عصرگاهی تلالویی خیره‌کننده داشت، اما به‌محض اینکه شروع به صحبت کرد، احساس می‌کردی که هرگز تاتنهام را ترک نکرده است.» او در میانه کنسرت چند ناسزا هم از زبانش پرید و بلافاصله با شیطنت گفت: ‌«امشب پسرم اینجا است، پس گوش‌هایت را بگیر عزیزم.»

علاوه بر پسر ادل، برخی از چهره‌های مشهور، ازجمله تام کروز و جیمز کوردن، هم در میان جمعیت تماشاگران کنسرت حضور داشتند. سایمون کونکی، شریک زندگی سابق ادل و ریچ پل، نامزد کنونی‌ او، نیز شب را در کنار یکدیگر در پشت‌صحنه به شوخی و خنده گذراندند.

سایمون ۴۸ ساله که پدر آنجلو، پسر ۹ ساله ادل است، میزبان دوستان بسیار معروف آن‌ها، ازجمله کامرون دیاز، بنجی مدن، نایل هوران و نیز لورین کلی، مجری تلویزیون، بود. نیک گریمشاو، لوک ایوانز، لورین کلی و انت مک‌پارتلین نیز در هاید پارک حضور داشتند و دیده می‌شد که با برخی ترانه‌ها هم‌خوانی می‌کردند.

خاتون

سلیس نیوز

آیتم های مشابه

شب طلایی اوپنهایمر در اسکار ۲۰۲۴

حمیده وطنی

گابریل گارسیا مارکز و داستان «زن شگفت‌انگیز»

حمیده وطنی

«میخک‌ها» پینا باوش؛ نمایشی درباره عشق‌های شکست‌خورده

مدیر