همه‌ی آنچه خانم‌ها باید درباره لباس‌های رسمی بدانند!

لباس‌های رسمی

پوشیدن لباس‌های رسمی که به آن علاقه داریم به ما احساس اطمینان، قدرت و زیبایی و از همه مهم‌تر احساس شادی خواهد داد.

در زمستان بهترین انتخاب لباس برای لباس‌های رسمی استفاده از پیراهن‌های آستین‌بلند است. این استایل‌ها گزینه‌های هوشمندانه‌ای برای زمستان هستند و بسیار جذاب خواهند بود.

نحوه لباس پوشیدن همه آدم‌ها در طول زمان تغییر می‌کند و خانم‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. البته نباید از قدرت علاقه هم غافل شد زیرا پوشیدن لباسی که به آن علاقه داریم به ما احساس اطمینان، قدرت و زیبایی و از همه مهم‌تر احساس شادی خواهد داد.

لباس رسمی شیک

لباس‌های رسمی زنانه شامل تمام انواع پوشیدنی مانند کفش و کیف و دیگر لباس‌ها می‌شود. ما در ادامه به چند لباس برای داشتن یک استایل رسمی زنانه اشاره می‌کنیم. پس با ما همراه شوید.

تاپ و بلوز ساده برای لباس‌های رسمی

یکی از گزینه‌های لازم برای داشتن لباس‌های رسمی زنانه تاپ و بلوز ساده و در کل انتخاب لباس‌های ساده است. علی‌رغم اینکه لباس‌های طرح دار و براق جذاب هستند و خیلی جلب‌توجه می‌کنند؛ اما به‌سرعت از مد خواهند افتاد درحالی‌که تاپ یا بلوز ساده هیچ‌گاه از مد نخواهد افتاد.

خرید لباس‌های ساده‌ای مانند انواع شومیز، تاپ، بلوز یا تی‌شرت ساده به‌خصوص انواع تک‌رنگ آن‌ها که آستین سه‌ربع یا بلند دارند و یقه آن‌ها هفت یا گرد است باوجودآنکه زرق‌وبرق ندارند در هرزمانی مناسب بوده و زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد.

لباس‌های رسمی
یکی از گزینه‌های لازم برای داشتن لباس‌های رسمی زنانه تاپ و بلوز ساده و در کل انتخاب لباس‌های ساده است.

شلوار ساده با فاق بلند

برای یک تیپ رسمی زنانه نیاز دارید که از انواع شلوار لی، کتان و یا پارچه‌ای استفاده کنید که در عین سادگی فاق بلندی هم داشته باشند. معمولاً شلوارهای فاق کوتاه یا زاپ دار مدتی روی مد هستند و بعد از مدتی از مد خواهند افتاد به همین دلیل هم بهتر است بر روی انواع فاق بلند و ساده بیشتر سرمایه‌گذاری کنید تا برای مدت بیشتری بتوانید از این لباس‌ رسمی استفاده کنید.

انواع تک‌رنگ شلوارهای فاق بلند حالت رسمی‌تری دارند و رنگ‌هایی مانند سرمه‌ای تیره و روشن یا رنگ‌های شیری و سبز ارتشی می‌توانند بهترین گزینه برای یک استایل زنانه رسمی باشند. این رنگ‌ها بر روی پارچه کتان بسیار زیبا جلوه خواهند کرد.

جوراب‌شلواری

جوراب‌شلواری هم برای استایل زنانه یک گزینه واجب است زیرا دامن جزوی جدانشدنی از استایل‌های زنانه است؛ بنابراین شما می‌توانید از جوراب‌شلواری مجلسی از جنس بافت یا لانه‌زنبوری به همراه یک دامن میدی یا ماکسی استفاده کنید تا تیپ شما رسمی‌تر شود. برای خرید انواع جوراب‌شلواری در کنار توجه به قیمت آن باید بدانید که جوراب‌های زمستانی بهتر است تک‌رنگ انتخاب شوند و برای جوراب‌های تابستانی از انواع رنگی و طرح دار به همراه دامن ساده استفاده کنید.

لباس میدی

برای مطمئن شدن از رسمی بودن لباس خود می‌توانید بر روی لباس‌های میدی سرمایه‌گذاری کنید. این لباس‌های فرمال با هر نوع یقه و یا طول آستینی برای هر بدنی مناسب هستند و تیپ شما را هر چه رسمی‌تر نمایش می‌دهند. در زمستان هم شما می‌توانید لباس‌های میدی را با چکمه‌های کوتاه ست کنید یا آنکه برای رفتن به پیاده‌روی از کفش‌های بدون پاشنه مانند کالج به همراه کلاه حصیری استفاده کنید.

لباس‌های رسمی
در زمستان هم شما می‌توانید برای رفتن به پیاده‌روی از کفش‌های بدون پاشنه مانند کالج به همراه کلاه حصیری استفاده کنید.

جوراب زنانه

جوراب  زنانه هم همراه همیشگی دامن‌های زنانه به صوری میدی یا ماکسی است. این جوراب‌ها در انواع شیشه‌ای و نازک یا ساق بلند و پارازین موجود هستند که کمک می‌کنند تیپ شما از سادگی خارج شود و حالت رسمی‌تری پیدا کند. از این جورا‌ب‌ها می‌توانید در مجالس ختم یا حتی مجالس رسمی مهمانی، تولد و عروسی استفاده کنید.

برای زمستان هم می‌توانید از انواع جوراب‌های روفرشی بافتنی برای گرم‌تر ماندن پاها و داشتن تیپی رسمی‌تر در مهمانی‌ها استفاده کنید. جوراب‌های نیمه بلند  فانتزی  هم گزینه‌های خوبی برای دخترخانم‌ها هستند و رنگ سفید یا مشکی و ساده آن‌ها مجلسی است.

سارافون

سارافون‌ در اوایل دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت مد شدند و به‌صورت گسترده به فروش رسیدند زیرا استقبال بسیار زیادی از آن‌ها صورت گرفت. این دسته از لباس‌های رسمی برش مستطیل شکل و ساده‌ای دارند و معمولاً کوتاه و بدون آستین هستند. سارافون مناسب افرادی است که بدنی لاغر و کشیده دارند و ساختار بدنی آن‌ها مستطیل شکل است. برای رسمی‌تر شدن استایل به همراه سارافن می‌توانید از ژاکت خزدار با طول معمولی یا یک جفت کفش پاشنه‌بلند و بندی و یا حتی چکمه‌های بسیار بلند استفاده کنید.

پیراهن آستین‌بلند

در روزهای سرد سال بهترین گزینه استفاده از پیراهن‌های آستین‌بلند برای لباس‌های رسمی است. این استایل‌ها انتخاب‌های هوشمندانه‌ای برای زمستان هستند و بسیار جذاب خواهند بود. پیراهن‌ها معمولاً دارای طیف‌های متفاوتی هستند و در کنار استایل رسمی برای هر نوع استایلی مناسب هستند.

افرادی که می‌خواهند دست‌های خود را بپوشانند می‌توانند از این پیراهن‌ها استفاده کنند. پیراهن آستین‌بلند می‌تواند در انواع ساده یا طرح دار و دکمه‌دار یا زیپ‌دار باشد.

لباس‌های رسمی
در روزهای سرد سال بهترین گزینه استفاده از پیراهن‌های آستین‌بلند برای لباس‌های رسمی است.

 لباس مینی

در سال ۱۹۶۵ استفاده از لباس‌های مینی وارد صنعت مد شد و امروزه هم بیشتر از گذشته طرفدار دارد.  این لباس‌ برای شما یک استایل عالی را به همراه می‌آورد و معمولاً توجه اطرافیان را نیز جلب خواهد کرد و برای مهمانی‌های زنانه بسیار جذاب و شیک خواهد بود. شما می‌توانید دامن‌های مینی را با چکمه‌های بلند ست کنید.

لباس ماکسی

لباس‌های ماکسی پای ثابت لباس‌های رسمی است و شما می‌توانید از آن‌ها در مجالس مهمانی، عروسی، تولد و حتی مراسم ختم استفاده کنید. این لباس‌ها به‌راحتی با هر نوع کفشی مانند نیم‌بوت، کفش‌ها تخت و غیره ست می‌شوند. حاشیه لباس‌های ماکسی معمولاً با زمین یا حداقل مچ پای شما در تماس است. به همراه لباس ماکسی می‌توانید از جواهرات بلند و یا صندل هم استفاده کنید و با این لباس احساس راحتی را تجربه کنید.

لباس بدون بند

لباس‌های بدون بند هم گزینه خوبی برای ظریف‌تر و جذاب‌تر نشان دادن شما هستند. این نوع از لباس‌ها معمولاً هیچ بند یا آستینی ندارند و دقیقاً بالای قفسه سینه قرار می‌گیرند. درصورتی‌که شما بخواهید می‌توانید زیر این لباس‌ها از تی‌شرت یا بلوز زنانه استفاده کنید.

لباس‌های بدون بند گزینه بسیار خوبی برای همراه کردن انواع زیورآلات هستند. به همراه این لباس‌ها بهتر است از انواع کفش‌های پاشنه‌بلند استفاده کنید زیرا معمولاً لباس‌های بدون بند و آستین کمی قد را کوتاه‌تر از آنچه وجود دارد؛ نمایش می‌دهند.

سلیس نیوز

آیتم های مشابه

نمایش گنجینه ۴۰ ساله دولچه و گابانا

مدیر

آیا رنگ مشکی دوباره به دنیای مد بازمی‌گردد؟

مدیر

کت‌های دست‌دوز دولچه و گابانا در هفته مد میلان

مدیر