کیف یا گلدان؛ مسئله این است!

کیف‌ها

قیمت این کیف بیش از خود این وسیله دارای تنوع است.

با کیف‌های دستی شیشه‌ای دیگر چیزی برای پنهان کردن ندارید.  آوریل ۲۰۲۲ بود که برای اولین بار کیف‌های شیشه‌ای کوپرنی را روی فرش قرمزها در دست ریحانا، خواهران حدید و کایلی جنر دیدیم و بعدازآن بود که فروش این کیف‌ها که نمی‌توانستید چیزی داخل آن‌ها مخفی کنید، باقیمت سرسام‌آور ۵۰۰ دلار آغاز شد.

کیف‌ها
کاربرد اصلی این کیف‌ها بیشتر تزیینی و برای نمایش به‌عنوان یک اثر هنری‌ است.

کاربرد اصلی این کیف‌ها بیشتر تزیینی و برای نمایش به‌عنوان یک اثر هنری‌ بود؛ درواقع وسیله‌ای برای نمایش خود و وسیله‌ای برای تبلیغ چیزهای دیگر. نکته قابل‌توجه دیگر در این مدل کیف‌ها این است که اگر بعد از چند بار استفاده دیگر علاقه‌ای به دست گرفتن این شی زینتی نداشته باشید می‌توانید از آن استفاده‌های دیگری کنید.

تصاویری که این روزها از این نوع کیف‌ها در سایت آمازون و فضای مجازی می‌بینیم، کاربردهای دیگر آن‌ها را به ما یادآور می‌شوند؛ کیف‌هایی شیشه‌ای با چند گل درون آن‌ها به‌عنوان گلدان؛ اما موضوع به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ زیر رزهایی که در اغلب این تصاویر درون کیف گلدانی جا گرفته‌اند، ماهی قرمزی هم دیده می‌شود که در آب شفاف گلدان شنا می‌کند. همین خریداران را ترغیب می‌کند تا از آن به‌عنوان تنگ ماهی هم استفاده کنند؛ یک وسیله‌ چندمنظوره و شیک برای خانه شما.

جالب اینجا است که قیمت این کیف، گلدان، تنگ ماهی یا هر وسیله دیگری که اسمش را بگذارید، بیش از خود این وسیله و کارکردهایش تنوع دارد؛ از حدود ۲۰۰ دلار گرفته تا مقرون به‌صرفه‌ترین آن در آمازون باقیمتی ۷۰ درصد کمتر: ۴۴ تا ۵۰ دلار.

فروشگاه اتسی نیز کیف‌هایی کاملاً مشابه نوع اصلی را باقیمت ۱۰ دلار برای فروش ارائه کرده است.

خاتون

سلیس نیوز

آیتم های مشابه

نمایش گنجینه ۴۰ ساله دولچه و گابانا

مدیر

آیا رنگ مشکی دوباره به دنیای مد بازمی‌گردد؟

مدیر

کت‌های دست‌دوز دولچه و گابانا در هفته مد میلان

مدیر