مجموعه پاییز ۲۰۲۲ امیلیو پوچی؛ فصل سرزندگی

امیلیو پوچی

هدف این مجموعه ارائه لباس‌هایی به سبک شاد «دولچه ویتا» است

مجموعه پاییز ۲۰۲۲ امیلیو پوچی شامل طرح‌های پلنگی، چکمه‌های خزدار و تعداد زیادی طرح‌های گردابی و انحناهای بی‌شمار است که نوید یک پاییز سرزنده و شاد را به علاقه‌مندانش می‌دهد.

کمیل میچلی چند طرح پلنگی را در مجموعه پاییز ۲۰۲۲ خود برای امیلیو پوچی گنجانده است. استفاده از رنگ صورتی و نارنجی تند در ترکیب‌های شیک و گاهی شلوغ لباس‌های او جاافتاده‌اند و چشم را نمی‌زنند.

 امیلیو پوچی

مجموعه دوم میچلی برای خانه مد فلورانسی امیلیو پوچی «لا پیاتزتا» نام دارد که  به میدان مرکزی هر شهر ایتالیایی گفته می‌شود. هدف این مجموعه ارائه لباس‌هایی به سبک شاد «دولچه ویتا» و زندگی شیرین است.

درواقع، طرح‌های میچلی از پانچوهای لَخت مشکی و پالتوهای براق مناسب شهر گرفته تا طرح‌های رهاتر مانند ژاکت‌های گلدوزی شده یا کاپشن‌هایی با حاشیه‌هایی از ارگانزا و الیاف کاغذی «رافیا» در اطراف کلاه یا آویزان از لبه‌ها، گواهی بر جامه عمل پوشاندن به ایده طراح مبنی بر فراگیر بودن این مجموعه است.

این اولین طراحی میچلی برای مجموعه مناسب هوای سرد پوچی است و ژاکت‌های راه‌راه، شنل‌ها و لباس‌های حاشیه‌دار او گرم‌ونرم به نظر می‌رسند و درعین‌حال، پالت پررنگی را که متناسب با تصویر این مارک است، به نمایش می‌گذارند.

میچلی اخیراً در ملاقات با مشتریان در سن تروپه گفته بود که آن‌ها می‌خواهند لباس‌ها زنانه به نظر برسند و بدن‌نما باشند. سبک‌های گشاد و پفی به همراه یک کفتان با طرح‌های هلالی میان‌ هم رفته (Marmo-print) که یکی از پرفروش‌ترین طرح‌های مجموعه او در ماه آوریل گذشته بود، رونمایی شدند.

کریس جنر به‌تازگی با پوشیدن یکی از طراحی‌های بوتیک پوچی و عکس گرفتن با دنیل استیل، نویسنده، در پورتوفینو در ایتالیا، از این سبک تمجید کرده است.

سلیس نیوز

خاتون

آیتم های مشابه

آیا رنگ مشکی دوباره به دنیای مد بازمی‌گردد؟

مدیر

کت‌های دست‌دوز دولچه و گابانا در هفته مد میلان

مدیر

نگاهی به دنیای مد در سال ۲۰۲۴

مدیر