الویس ۲۰۲۲ Elvis

الویس

معرفی فیلم‌های پرفروش هفته دوم تیرماه ۱۴۰۱

امتیاز فیلم در سایت آی ام دی بی: ۷.۸ *

فروش فیلم: ۶۷ میلیون دلار

کارگردان: باز لورمن

بازیگران:

آستین باتلر، تام هنکس، اولیویا دی جونگ، گری کلارک جونیور، یولا، شانکا دوکوره، شنون سندرز، لنشا رندالف، جردن هالند، کوین هریسون جونیور و آلتون میسن

محصول: آمریکا

ژانر: موزیکال، بیوگرافی

داستان فیلم:

«الویس» فیلم موزیکال جدید باز لورمن بخش‌هایی از زندگی اِلویس آرون پرسلی، هنرپیشه و خواننده‌ی پرآوازه آمریکایی را به تصویر می‌کشد. «آستین باتلر» در این فیلم نقش الویس پرسلی را بر عهده دارد و تام هنکس نیز در نقش مدیر برنامه این خواننده حضور دارد. فیلم «الویس» از کودکی تا بزرگ‌سالی این خواننده را به نمایش می‌گذارد و بیشتر روی رابطه او با مدیر برنامه‌هایش متمرکزشده است.

در حاشیه:

«الویس» نخستین بار در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و تحسین منتقدان را از آن خود ساخت. در این میان منتقدان نقش‌آفرینی آستین باتلر در این فیلم را بسیار ستایش کرده‌اند و سبک فیلم و فیلم‌برداری آن را نیز مورد تحسین قراردادند.

منتقد نشریه انترتینمنت ویکلی درباره فیلم نوشت: «فیلم «الویس» ممکن است تمام آن حقایق زندگی این خواننده را به نمایش درنیاورد اما به مواردی ارزشمندتر و پیچیده‌تر دست پیدا می‌کند و با استفاده از تغییرات فرهنگی، صمیمیتی شوکه کننده را برای بیننده به نمایش درمی‌آورد.»

منتقد نشریه هالیوود ریپورتر هم فیلم را متوسط ارزیابی کرد و نوشت: «فیلم‌نامه، آن تأثیرگذاری جلوه‌های بصری خیره‌کننده فیلم را ندارد؛ هرچند علاقه کارگردان به سوژه فیلم، هم مسری و هم خسته‌کننده احساس می‌شود. این علاقه کارگردان سبب شده تا فیلم ازلحاظ نمایشی بسیار سرگرم‌کننده و خارق‌العاده باشد. نقش‌آفرینی بازیگران نیز برجسته بوده است.»

خاتون

سلیس نیوز

آیتم های مشابه

قطار سریع‌السیر ۲۰۲۲ Bullet Train

مدیر

جواب منفی ۲۰۲۲ Nope

مدیر

ثور: عشق و تندر ۲۰۲۲ Thor: Love and Thunder

مدیر

دیدگاهی بنویسید

2 × سه =